Les més importants empreses de treball temporal

adecco.es

manpower.es Manpower ETT

randstad.es Randstad ETT

Eulen Ofertes Eulen Agencia de col·locació

Iman IMAN Temporing ETT

Situades a Catalunya

Marlex.net Ett Marlex.
Oficines Marlex: – Marlex Barcelona. c/ Marina, 140 – 08013. Barcelona. Tel. 933 079 007. Email: barcelona@marlex.net
- Marlex Hospitalet: Carrer Castelao, 12 – 08902. L’Hospitalet de Llobregat. Tel. 936118027. Email: hospitalet@marlex.net
- Marlex Granollers: Carrer Isaac Alberniz, 1 – 08402. Granollers. Tel. 938 701 440. Email: granollers@marlex.net
- Marlex Girona. Plaça Catalunya, 14 – 17004. Girona. Tel. 972 220 000. Email: girona@marlex.net
- Marlex Banyoles. Carrer de la Llibertat, 23 – 17820. Banyoles. Tel. 972 580 088. Email: banyoles@marlex.net
- Marlex Blanes: Carrer de La Fe, 17 – 17300. Blanes. Tel. 972 353 522. Email: blanes@marlex.net
- Marlex Figueres: Carrer St. Llàtzer, 8 – 17600. Figueres. Tel. 972 675 151. Email: figueres@marlex.net
- Marlex Lleida: Carrer Princep de Viana, 19 – 25004. Lleida. Tel. 973 10 80 10. Email: lleida@marlex.net

arsett.com Arsett – Empresa de treball temporal Catalunya

Ananda
Ananda – Barcelona. Aragó 378, C.P. 08009. Tel.: 932 453 236. Fax: 932 455 304. Email: barcelona@ananda.es

catt.es Empresa de serveis de treball temporal Catalunya

Critt Interim Crit Interim ETT / Adaptalia / Consultoria
Barcelona (08007). Calle Marqués de Sentmenat, 54 4º planta. 934121255 / 934878486 / 933177391. Crit Interim ETT – El Prat de Llobregat (08820) Calle Coronel Sanfeliu, 59-61. 934784202. Crit Interim ETT – Granollers (08401). Plaza de Maluquer y Salvador, 26 planta 2. 938601450. Crit Interim ETT – Martorell (08706). Plaza Joan Serrats, 2. 937741919. Crit Interim ETT – Sabadell (08201). Passeig de Manresa, 19 4º Puerta 3. 937274110. Crit Interim ETT – Tarragona (43003). Vía del Imperio Romano, 11 Desp.2. 600485435

empresasiman.com IMAN: ETT, seguretat privada, neteja, Catalunya

eurofirms.es/cat/ EUROFIRMS ETT Catalunya

Faster Faster Barcelona. Rambla Cataluña 124. 08008 Barcelona. T 902 101 329 / 934 151 095. Email: barcelona@faster.

Nortempo Avd/ Gran via de Les Corts Catalanes, 464. 8015 – Barcelona. T. 932 720 574 – F. 932 159 906

Synergie-ett

Altres

masterwork.es Master Work Barcelona y Hostalrich (Girona)

tea-cegos-seleccion.es http://www.tea-cegos-seleccion.es/ Cegos ETT

temps.es TEMPS Multiwork ETT  Madrid

michaelpage.es Michael Page España

organigrama.com Grup Organigrama Catalunya


  • Share/Bookmark
Etiquetas: , , , , , ,

Comentaris Cap Comentari »

Blog i articles fet pels usuaris, participacions de ciutadans. Creative Commons: Reconeixement N.C. I. CC BY SA
1 de 11
Creative Commons License Obres subjectes a a una llicència de :Reconeixement-No comercial-Compartir Igual 3.0 Espanya de Creative Commons.
30 consultas en 1.570 segundos.